Metalligraveerimis-ja markeerimislahendused.

    Firma pakub Balti riikides USAs toodetud TELESIS metalligraveerimis-ja markeerimisseadmeid, samuti lasermarkeerimiseks ette nähtud industriaalseid lasereid.

    Elektromehhaanilised metalligraveerijad - BenchMark®

    Elektromehhaanilised metalligraveerijad on ette nähtud püsigraveeringute tegemiseks erinevatele metallidele. Graveering võib metallist sõltuvalt olla sügavam või madalam- elektromehhaanilisi metalligraveerijaid kasutatakse tavaliselt pehmete metallide, näiteks alumiiniumi, jaoks.

    Pneumaatilised metalligraveerijad - PinStamp®.

    Erinevalt elektromehhaanilistest metalligraveerijatest on pneumaatiliste metalligraveerijatega võimalik teha kõvemate metallide sügavgraveerimist. Pneumaatilised metalligraveerijad töötavad suruõhuga. Unikaalse ja patenteeritud TELESIS tehnoloogia „floating pin” abil on võimalik teha väga täpset graveerimist isegi ebaühtlastel või kumeratel/nõgusatel pindadel.

    TELESIS PinStamp® seadmete põhieeliseks ongi eelnimetatud „floating pin” tehnoloogia. Teiste tootjate graveerimisseadmete tehnoloogia põhineb sellel, et nõela lükatakse ühes suunas õhuga, aga tagasi juhitakse vedru abil. TELESIS PinStamp® süsteemides liigutakse nõela edasi-tagasi suruõhu ja topeltsilindri abil. Tänu sellele on TELESIS PinStamp® seadmete ekspluatatsioonikulud tunduvalt väiksemad, sest ei kasutata vedrusid, mis kuluksid ja mida tuleks seepärast välja vahetada. Peale selle on TELESIS PinStamp® ka ise tunduvalt vastupidavam seade, mis pole metallitöötlusalal või ehituskonstruktsioonide tootmisel sugugi vähetähtis.

    BenchMark® ja PinStamp®  metalligraveerimis-ja metallimarkeerimisseadmeid kasutatakse laialdaselt metallitöötlusega seotud valdkondades erinevate metallivalmististe (näiteks terastorude) markeerimiseks. Ka uusimate metallist ehituskonstruktsioonide tootjad on tavatsenud valida nimetatud seadmeid, et asendada kleebiseid jmt. tarinditele tehtud püsimarkeeringutega, hoidmaks ära montaaži käigus esineda võivaid vigu (kadunud markeeringute tõttu) ning vähendamaks tootmiskulusid, sest antud seadmete jaoks ei lähe vaja mitte mingisuguseid toormaterjale.

    TELESIS pakub nii statsionaarseid (pisidetailide markeerimiseks), kui ka teisaldatavaid (kaasaskantavaid) graveerijaid-markeerijaid (püstolikujulised seadmed suurte metallkonstruktsioonide markeerimiseks).

    Lasermarkeerimisseadmed.

 

    Advanced Marking Systems on üks vähestest Baltimaades tegutsevatest firmadest, kes on spetsialiseerunud mitmesuguste lasermarkeerimislahenduste väljatöötamisele. TELESIS on innovatiivseid lahendusi pakkuv ettevõte, see võimaldab pakkuda üpris uudseid lahendusi, mis pole turul veel eriti teatud/tuntud – näiteks laseriga värvitrüki teostamine erinevatele metallidele. Meie poolt pakutavad seadmed omavad üpriski pikka kasutusiga – kuni 200 000 töötundi – laserite jaoks on seda väga palju. Meie tootevalik sisaldab CO₂, YAG, Fibre, UV ja EVC Vanadiit(Nd:YVO4) lasereid. EVC laserid on valgusdioodiga tahkislaserid.  EVC laserite põhieeliseks on nende pikk kasutusiga: kuni 200 000 töötundi ja konkurentsivõimeline hind.

    PDF -Metalligraveerimis-ja markeerimislahendused.Etiketiprinterid
Direct Thermal
Thermal Transfer
Värviliste etikettide printimine
Tindiprinterid
Continuous ink jet
Piezoelectric ink jet
Thermal ink jet
Lasermarkeerimine
CO₂ 
YAG, Fibre
UV, EVC - Vanadite