Lasermärgistamise lahendused TELESIS tahkislaseritega, vanadiit-laseritega ja UV laseritega

    Vanadiit-laserid

   Need on uue -  parandatud, ja hinna suhtes väga konkurentsivõimelise tehnoloogiaga YAG ja Fibre(kiudoptilised) laserid, mis on märkimisväärselt odavamad ja on võimelised trükkima palju laialdasemale valikule materjalidele, kui seni laialdaselt kasutatavad CO2, YAG ja Fibre laserid, ning samuti ka teostama palju kontrastsemat ja isegi värvilist märgistamist, olenevalt materjali omadustest.

Värvilise lasermärgistuse näide, materjal – roostevaba teras.


Värvilise lasermärgistuse näide, materjal - titaan.

    EV seeria ja EVC – vanadiit-lasereid võib kasutada nii orgaaniliste materjalide – plastmasside kui ka metallide märgistamiseks, milleks varem kasutati ainult YAG ja Fibre (kiudoptilisi) lasereid, ning need suudavad teostada ka sügav-graveerimist, luues sel moel reljeefse trüki - märgistuse.

    Rohelised laserid - TELESIS EV4GDS.
    Rohelised laserid, mis töötavad 532nm lainepikkusel, on uus lasertehnoloogia, mis paistab silma laserkiire kõrge kvaliteediga väga madala võimsuse juures.
    Laseri võimsus võib olla ainult 4W, kuid sellega on võimalik täita ülesandeid, mida teiste laseritüüpidega pole võimalik teostada, samuti on nende ettenähtud kasutusiga pikem, kui 100 000 töötundi.

    UV – Ultraviolett-laserid.
    Ultraviolett-laserid on üks kõige keerulisematest laser-tehnoloogiatest, mida tavaliselt kasutatakse kõige raskemini trükitavate materjalide märgistamiseks ja suure kontrastsuse saavutamiseks, trükkides pindadele, kuhu on kõige raskem trükkida, näiteks spetsiifilistele materjalidele farmaatsia ja meditsiini alal või siis spetsiifilistele klaaspindadele.
    UV laserid paistavad silma väga peene laserkiire poolest, mis annab võimaluse saavutada väga kõrge täpsuse ja eristusvõime trükkimisel ning samuti ka külm-märgistamise võimaluse.

    UV laserite toimel materjalile ei eraldu nii palju soojust, kui teisi tehnoloogiaid kasutavate laseritega, sel moel on võimalik teostada väga peent märgistamist erinevatele plastmasstoodetele, vältides seejuures märgistatavate detailide ülekuumutamist.
TELESIS UV lasermärgistuse näide, materjal - klaas.
    Mistahes liiki lasermärgistuse lahendus on väga spetsiifiline ja individuaalne projekt, mis oleneb laserite paljudest nüanssidest ja laialdastest võimalustest, seepärast töötatakse iga projekt välja individuaalselt ning seetõttu on kohustuslik meile saata trükitava objekti näidis.

Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel: office@marking.ee


Etiketiprinterid
Direct Thermal
Thermal Transfer
Värviliste etikettide printimine
Tindiprinterid
Continuous ink jet
Piezoelectric ink jet
Thermal ink jet
Lasermarkeerimine
CO₂ 
YAG, Fibre
UV, EVC - Vanadite
Contact marking
Hot Foil printers
Thermal Transfer Printers (TTO)
Label applicators
Dot-peen marking systems
Scribe marking systems
Portable marking systems
Laser safety equipment
Laser micromachining systems
Hybrid Additive Manufacturing
Laserseadmed pindade puhastamiseks
Portable marking gun
TELESIS TMP-4750


Marking window: 140x40mm
Deep marking
LED Illumination
Optional toolpost
Pneumatic system
Rack & Pinion Drive
Floating Pin Technology