Lahendused

    Puitmaterjalide ja puidust ehituskonstruktsioonide markeerimisseadmed ja-lahendused.

    Konkurentsivõime s(äilitamiseks on tänapäeval üha olulisemaks muutumas ettevõtte efektiivsuse suurendamine ning väljalastava toodangu kvaliteedi hoidmine ja parendamine, pakkumaks eksporditurgudele kvaliteetset toodangut. Seepärast üritavad ettevõtted saavutada tootmisvõimsuste kasvu ja toodangu kvaliteedi tõusu tööjõukulude üheaegse vähenemisega.

    Mitmed puidutöötlusfirmad kasutavad puitmaterjalide markeerimiseks värviballoone või kaubaaluste külge kinnitatavaid plastikaatetikette, kuid pikaajalises perspektiivis on tegemist kalli ja töömahuka lahendusega.

    Saekaatrite moderniseerimisel otsitakse muuseas ka toodangu automaatseks markeerimiseks sobivaid lahendusi – näiteks tindiprinterite kasutamisega.

    Printerid monteeritakse sae-ja järkamisliinidele või enamasti hööveldusliinidele, toodangu markeerimine toimub ilma konveierit seiskamata. Tänu sellele on valmistoodang juba trükitud CE, FSC, PEFC markeeringutega, toote mõõtudega või muu muutliku informatsiooniga.

Loe edasi ... 

    Lasermarkeerimise kasutamine PET-pudelite kasutustähtaja trükkimiseks.

    Läti-Eesti ühisfirma Advanced Marking Systems pakub Balti riikide tootmisfirmadele innovatiivseid industriaalse markeerimise lahendusi. Üheks taoliseks lahenduseks on tavapärase tindiprinteri asendamine modernsete  lasermarkeerimise seadmetega.

Loe edasi ... 

    Lasermarkeerimise võimalused keemiliste lisandite kasutamisel.

    Üheks taoliseks lahenduseks on senini vähetuntud võimalus kasutada kontrastse trüki (kujutise) või värvitrüki saamiseks koos industriaalsete lasermarkeerijatega ka keemilisi lisandeid.

    Keemilised lisandid jagunevad järgmiselt:

    - vedelad lisandid - TherMark

    Enne lasermarkeerija kasutamist pihustatakse tootele vastavat vedelikku.

    - granuleeritud lisandid - Micabs®

    Granuleeritud keemilised lisandid lisatakse enne tootevalu plastmassgraanulite hulka.

Loe edasi ... 

    Metalligraveerimis-ja markeerimislahendused.

    Firma pakub Balti riikides USAs toodetud TELESIS metalligraveerimis-ja markeerimisseadmeid, samuti lasermarkeerimiseks ette nähtud industriaalseid lasereid.

Loe edasi ... 

Toote märgistamise lahendus, mis kaitseb kopeerimise/võltsimise eest.
( Under construction... )
Loe edasi ...  Etiketiprinterid
Direct Thermal
Thermal Transfer
Värviliste etikettide printimine
Tindiprinterid
Continuous ink jet
Piezoelectric ink jet
Thermal ink jet
Lasermarkeerimine
CO₂ 
YAG, Fibre
UV, EVC - Vanadite